O tom, ako vznikli kamošky na nôžky
   15.12.2021
O tom, ako vznikli kamošky na nôžky

Kto by si z detstva nepamätal pančušky? Snáď každý v nich vyrástol, spravil prvé kroky, nechal sa nimi zahriať pri sánkovačke… a občas ho aj poriadne naškriabali. Zdanlivo obyčajný kus oblečenia deti sprevádza pri dôležitých chvíľach života a musí ich aj “podržať”. Preto keď sme sa rozhodli vyrábať naše Kamošky na nôžky, pančušky pre deti od 0 do 8 rokov, nebrali sme ich vymýšľanie na ľahkú váhu. 

Pri ich vymýšľaní sme sa zamýšľali nad deťmi, ich pestrým svetom a všetkým, čo s nimi pančušky musia vydržať. V prvom rade im musia byť pohodlné! Preto používame kvalitnú česanú bavlnu z Portugalska, ktorá ich nenadrie a nepodráždi ani najmenších s alergiami. Vnútornú kostru pančušky sme vystužili talianskym polyamidom, vďaka ktorému sa nevyťahajú a dajú sa prať a používať znovu a znovu. Vysokokvalitné farby zo Švajčiarska sú zas zárukou toho, že detské oči potešíme veselými farbami. Myslíme aj na najmenšie detaily: špičky pančušiek šijeme špeciálnym šijacím strojom tak, aby bol šev plochý a teda aj pohodlný pre deti. 

Všetky naše kamošky na nôžky prejdú rukami našich šikovných zamestnancov v Hlohovci. Vďaka ručnej výrobe je každý pár naozaj unikátny a vyrobený s láskou. Všetko s jediným cieľom: aby vydržali každé dobrodružstvo, ktoré si vaše deti vymyslia. Len vtedy budeme spokojní aj my. 

Comments

Log in or register to post comments